Koszt instalacji elektrycznej

Budowa lub remont domu wiąże się również z montażem instalacji elektrycznej. Wiele osób zastanawia się, jaki to będzie koszt, a udzielenie jednoznacznej odpowiedzi zwykle nie jest możliwe bez wcześniejszej konsultacji. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć prosty i przydatny kalkulator instalacji elektrycznej, który w szybki sposób zobrazuje Państwu przybliżone wydatki.

Jak działa nasz kalkulator instalacji elektrycznej?

Zasada działania jest bardzo prosta i ogranicza się do podania ilości punktów, jaką chcesz mieć w swoim domu, a nasz kalkulator poda Ci przybliżoną wycenę prac. Czym jest ów punkt? To każde gniazdko, lampa itp., a więc miejsce, które potrzebuje podpięcia do rozdzielnicy. Jeśli nie wiesz, ile punktów chcesz mieć, możesz poznać wycenę, podając metraż domu. Wówczas nasz kalkulator instalacji elektrycznej oszacuje niezbędną ilość punktów i na jej podstawie otrzymasz wycenę.

Instalacja elektryczna cena

Pamiętaj jednak, że kalkulator pokazuje jedynie szacowaną wycenę, która może nieco różnić się od wyceny końcowej. Wpływ na to ma nie tylko ilość punktów, ale także sam projekt instalacji elektrycznej. Ponadto instalacja elektryczna cena to także koszt materiałów, który może być bardzo różny, szczególnie jeśli chodzi o takie elementy jak gniazdka czy włączniki świateł.

Dlatego też wycena podana przez nasz kalkulator jest szacunkowa. W celu ustalenia konkretnej, indywidualnej wyceny zachęcamy do kontaktu. Możesz wysłać również rzut architektoniczny, na podstawie którego przygotujemy szczegółową wycenę. Po oględzinach i ustaleniu szczegółów oraz koncepcji instalacji dokonamy rzetelnej wyceny prac, a także ustalimy dogodny termin ich realizacji. Kalkulator ma na celu wskazać orientacyjny koszt instalacji elektrycznej w Twoim domu, który w większości zależny jest właśnie od ilości punktów.

Podaj liczbę punktów:

Podaj metraż domu:

Koszt instalacji:

0 zł

Koszt rozdzielnicy:

0 zł

    Jeśli chcesz prześlij nam wynik kalkulacji z prośbą o kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą.