Pomiary elektryczne na terenie Białegostoku

Pomiary elektryczne w Białymstoku, czyli profesjonalne pomiary instalacji elektrycznych są niezwykle ważne i decydują o jej sprawności oraz bezpieczeństwie. Dlatego każda nowo powstała instalacja elektryczna, czy to w prywatnym domu, czy w przemyśle winna być poddana takim badaniom. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych badań, co ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej przez maksymalnie długi czas i zapewnieniu bezpieczeństwa jej użytkowania.

Pomiary, które wykonujemy, są konieczne, jeśli chodzi o odbiór instalacji przez inspektorów budowlanych. Jako profesjonalna firma posiadamy niezbędne uprawnienia. Oprócz względów bezpieczeństwa prawidłowo pracująca instalacja elektryczna jest instalacją, która ma możliwość całkowicie spełnić swoje przeznaczenie, do którego została zaprojektowana.

Waszym zdaniem

“Gorąco polecam usługi świadczone przez Pana z Makar Instal, który wykonał instalację elektryczną w moim domu. Przebieg współpracy oceniam bardzo dobrze i profesjonalnie.”

Jakub S.

Zakres możliwości pomiarów elektrycznych

Posiadamy niezbędną i wymaganą wiedzę oraz nowoczesne i charakteryzujące się wysoką dokładnością pomiarów przyrządy, aby dokonywać pomiarów elektrycznych instalacji prywatnych i przemysłowych. Jedne z najważniejszych pomiarów, jakie wykonujemy to:

1

pomiary instalacji przeciwpożarowych

2

pomiary ochrony przeciwporażeniowej

3

pomiary instalacji oświetleniowych

4

pomiary rezystywnosci gruntu i rezystancji uziemień

Pasja i dbałość o wymagania klienta

Kadrę Makar Instal tworzą specjaliści z branży elektrycznej, których charakteryzuje pasja do wykonywanej pracy i daleko posunięta troska o dobro klienta. Nabyte umiejętności teoretyczne i lata praktyki czynią z nas specjalistów o intuicyjnym podejściu do wykonywanej pracy. Dzięki takiemu personelowi mamy możliwości sprostać wszelkim wymaganiom klienta. Dowodzi tego kilkudziesięcioletnia obecności na rynku oraz doskonała znajomości między innymi tematu pomiarów elektrycznych.

Wiedza teoretyczna i praktyczne umiejętności

Nasza firma skupia w swoich szeregach najwyższej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i umiejących ją w doskonały sposób wykorzystywać. Poza tym pomiary instalacji elektrycznych wymagają umiejętności ich prawidłowej interpretacji.

Nasze wyposażenie elektryczne w postaci wysokiej klasy przyrządów pomiarowych gwarantuje najwyższą dokładność pomiarów i wykrycie wszelkich błędów w badanej instalacji elektrycznej. Bezustannie dbamy o to, aby sprzęt, którym się posługujemy, umożliwiał dokonywanie precyzyjnych badań i udzielał takowych wyników.

Kontakt

Masz pytanie?

Zostaw swoje pytanie a my się z Tobą skontaktujemy